Donaldi, Iliri dhe Lori Hoxha kërcejnë valle bashkë

Mediale Vip

Donaldi, Iliri dhe Lori Hoxha kërcejnë valle bashkë

Më: 22 shkurt 2022 Në ora: 08:40
Donaldi dhe Iliri

Mbrëmë u organizua festa e BBV dhe gjithë protagonistët dhe stafi janë aty.

Me kaq pak momente nga festa u hodhën poshtë gjithë fjalët se mes Donaldit dhe produksionit ka pasur probleme për shkak të fitores së Ilirit.

Ky i fundit ju bashkua festës pak me vonesë, por u prit me valle nga të gjithë. I pari që e përqafoi ishte Donaldi, me të cili edhe festoi e kërceu.

Videon e publikoi Arbana Osmani duke shkruar: Kjo është e gjitha.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by revistawho.com (@revistawho)

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat