Arbana Osmani zbulon dhuratën që i ka bërë nënës, është kaq speciale

Mediale Vip

Arbana Osmani zbulon dhuratën që i ka bërë nënës, është kaq speciale

Më: 8 mars 2022 Në ora: 17:59
Arbana Osmani

Arbana Osmani ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në instagram.

Moderatorja e dashur e publikut pas pushimeve në Maldive iu ka dhënë sot ndjekësve mundësinë për t’i bërë pyetje të ndryshme.

E meqë sot festohet Dita e Gruas, nuk munguan pyetjet rreth dhuratave.

Madje dikush prej ndjekësve pyeti Arbanën se çfarë dhurate i ka bërë sot nënës së saj.

Moderatorja u përgjigj “Një beb tjetër”, duke iu referuar se ajo po bëhet gjyshe sërish.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat