Krisja me Arjolën, flet Monika

Mediale Vip

Krisja me Arjolën, flet Monika

Më: 17 mars 2022 Në ora: 13:45
Monika

Ditën e sotme, aktorja dhe ish-konkurrentja e “Big Brother VIP Albania” Monika Lubonja ka qenë e ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ka ndarë disa detaje se si po shkojnë miqësitë e krijuara në “BB VIP” pas përfundimit të spektaklit.

Teksa tregoi se ishte ftohur marrëdhënia me Arjolën, Monika përmendi gjithashtu edhe Beatrix për të cilën tha se ishte më e qetë tanimë.

“Kam parë ndryshim të ftohtë me Arjolën, Kafen nuk e kemi pirë ende. Por kur ta pimë do kemi shumë gjëra për t’ia thënë njëra-tjetrës. Nuk jam takuar ende me Donaldin. Jam takuar me Beatrix, e pashë që ishte më e qetë. Kemi qenë në ditëlindjen e Big Mamës por nuk kam patur ndonjë takim. Me Fifin jam takuar normal. Jashtë ne do e shohim se kush ka bërë lojë dhe kush jo”, është shprehur Monika.

Që nga përfundmi i “Big Brother VIP Albania” është diskutuar shumë marrëdhënia midis Monikës dhe Arjolës, që u duk se u kris pas daljes së tyre nga gara.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat