“Gjej dikë që të shikon siç e shikoj unë kapuçinon”, Sarah ndan foto me ndjekësit

Mediale Vip

“Gjej dikë që të shikon siç e shikoj unë kapuçinon”, Sarah ndan foto me ndjekësit

Më: 26 mars 2022 Në ora: 20:59
Sarah Berisha

Sarah Berisha ishte njëra nga banoret e kësaj sezone të “BBV”.

Pas eksperiencës së saj në këtë “reality-show” Sarah është shumë aktive.

Ajo tani ka filluar punën si moderatore në një emision në  “ABC News” dhe është shumë aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundmi blogerja ka publikuar një fotografi në rrjetin social “Instagram” derisa ka qenë duke pirë kafe  ku dhe ka dhënë një këshillë.

”Gjej dikë që të shikon ashtu siç e shikoj unë kapuçinon”, shkroi Sarah.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat