Pete Davidson me tatuazh të ri për Kim Kardashian

Mediale Vip

Pete Davidson me tatuazh të ri për Kim Kardashian

Më: 27 mars 2022 Në ora: 15:39
Pete Davidson dhe Kim Kardashian

Kim Kardashian përmes një InstaStory ka zbuluar tatuazhin e ri të të dashurit të saj Pete Davidson, tatuazh në të cilin shkruan: E dashura ime është avokate.

Kimi më parë zbuloi se Pete e kishte bërë tatuazhin gjatë një paraqitjeje në The Ellen DeGeneres Show, ku gjithashtu njoftoi se ai kishte vënë emrin e saj në gjoks.

Fansat fillimisht vunë re shënjimin në gjoksin e Pete në pamjet e zbuluara nga një fotografi ku ai shkëmbente tekste të tensionuara me ish-burrin e Kimit, Kanye West.

Kanye, i cili ka nisur një breshëri tiradash publike ndaj Kimit dhe Pete, e pyeti se ku ishte dhe Pete u përgjigj: “Në shtrat me gruan tënde”, me një foto të tij pa këmishë, ku fansat zbuluan emrin e Kimit në lëkurën e tij.

Menjëherë pas kësaj Kim shkoi në shfaqjen e Ellen dhe zbuloi se ai e kishte djegur emrin e saj në mishin e tij ‘si një mbresë’.

Kim insistoi se gjesti ishte ‘i lezetshëm’, duke habitur dukshëm audiencën e studios, dhe zbuloi se ai ka bërë tashmë tre tatuazhe për të.

Në atë moment ajo zbuloi se në njërin tatuazh të Pete shkruante: ‘E dashura ime është një avokate’, e cila është lyer në klavikulën e tij.

Image
‘E dashura ime është një avokate’

Kim aktualisht po studion për t’u bërë juriste dhe në dhjetor zbuloi se më në fund kaloi provimin e praktikës në përpjekjen e saj të katërt.

Pete në të kaluarën ka pasur edhe tatuazhe në përkujtim të fejesës së tij me Ariana Grande dhe romancës së tij me vajzën e Larry David, Cazzie.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat