Monika dhe Arjola përqafohen para syve të të gjithëve dhe i japin fund thashethemeve

Mediale Vip

Monika dhe Arjola përqafohen para syve të të gjithëve dhe i japin fund thashethemeve

Më: 29 mars 2022 Në ora: 08:41
Arjola dhe Monika

“Portokallia” ka bërë bashkë Arjolën dhe Monikën, pas lajmeve se i kishin dhënë fund miqësisë së tyre pas “Big Brother Vip”.

Sapo u futën në skenën e Portokallisë, Arjola dhe Monika u përqafuan dhe gjatë skeçit të dyjave ju drejtua pyetja se përse ka fjalë që jeni zënë dhe nuk flisni.

Arjola u shpreh se nuk duhet të merreshin me thashetheme, ndërsa Monika tregoi se ato kanë mbetur mikesha shumë të mira.

Ish-konkurrentet e Big Brother Vip patën një marrëdhënie të ngushtë brenda shtëpisë, ndërsa menjëherë pas përfundimit të spektaklit u përfolën për një krisje të miqësisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat