Dua Lipa dhe Beyonce rikthejnë ngjyrat më të guximshme

Mediale Vip

Dua Lipa dhe Beyonce rikthejnë ngjyrat më të guximshme

Më: 31 mars 2022 Në ora: 09:57
Dua Lipa

Dua Lipa dhe Beyonce na kanë treguar me daljet e fundit se ngjyra neon e verdhë po rikthehet në modë.

Dua ndau disa momente nga koncertet e saj të fundit, në një prej të cilave kishte zgjedhur një veshje totalisht në ngjyrën e verdhë neon.

Ndërsa Beyonce u shfaq në spektaklin e Oscars duke performuar me një veshje në po të njëjtën ngjyrë.

Kaq u desh që blogeret dhe ndjekëset e yjeve ndërkombëtarë të mendojnë se duhet t’i kthehen ngjyrave neon.

A do të guxojnë ata sa vajzat e njohura? Kjo mbetet për t’u parë!

Image
Beyonce
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat