Modelja ruse për Don Xhonin: Më shkruan me numër tjetër

Mediale Vip

Modelja ruse për Don Xhonin: Më shkruan me numër tjetër

Më: 5 prill 2022 Në ora: 16:54
Ariana, Don Xhon

Modelja ruse, që në Kosovë njihet si e dashura e Don Xhon, ka bërë të ditur ndarjen me reperin shqiptar.

Pasi tregoi se është ndarë dhe se është ë zhgënjyer nga ai, Ariana ka bërë një video live në Instagram ku ka pritur pyetjet e ndjekësve të cilat ishin të gjitha për Don Xhon.

“U mërzita shumë, nata e djeshme ishte shumë e vështirë, kam qarë gjithë natën. Tatuazhin që e kam bërë për të do ta fshi shumë shpejt. Unë i kam bërë bllok, por ai më ka shkruar dje dhe sot me numra të tjerë. Unë e doja, por nuk e dua më. Tani dua vetëm veten time”, tha ndër të tjera Ariana që e quajti Don Xhonin ish të dashurin e saj.

Ajo gjithashtu foli edhe për arsyen e ndarjes ku u shpreh se ishte e vetmja që tregonte suportin dhe dashurinë dhe e vetmja që e telefononte.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat