Fjolla Morina ka një kërkesë epike për gratë: Mshelni burra

Mediale Vip

Fjolla Morina ka një kërkesë epike për gratë: Mshelni burra

Më: 9 prill 2022 Në ora: 19:52
Fjolla Morina

Këngëtarja, Fjolla Morina është shumë e komentuar për paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Çdo postim i këngëtares merr vëmendjen e publikut dhe mediave rozë.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një fotografi ku është shfaqur mjaft provokuese ku dhe ka bërë një kërkesë epike për gratë.

“Oj gra mshelni burrat”, shkroi ajo.

Gjithashtu këngëtarja shkroi se kushdo që dëshiron ta bëjë bashkëshorten e tij nervoz, atëherë le ta shqiptoj emrin e saj.

“Thuaj emrin tim, bëje gruan tënde nervoz”, shtoi tutje këngëtarja.

Kujtojmë se Fjolla së fundmi u përfol në media pas ndarjes së saj me biznesmenin Fisnik Syla.  

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat