Vendi që Loredana ka zgjedhur për pushime

Mediale Vip

Vendi që Loredana ka zgjedhur për pushime

Më: 16 prill 2022 Në ora: 22:09
Loredana Zefi

Reperja, Loredana Zefi ka shumë vite që qëndron jashtë Kosovës.

Ajo është mjaft aktive me koncerte dhe lansimin e këngëve të reja.

Siç duket këngëtarja ka zgjedhur që këtë kohë të bëjë pak pushim për vetën e saj.

Kësaj radhe ajo ka zgjedhur Parisin si destinacion të pushimeve, e këtyre e ka bërë të ditur vet reperja përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”.

“PARIS” ishte mbishkrimi i këngëtares në fotografi.

Ndryshe kënga e fundit është bashkëpunimi me Don Xhonin “Gjuj për to”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by babymama (@loredana)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat