Nuk ka festë pa Marget

Mediale Vip

Nuk ka festë pa Marget

Më: 18 prill 2022 Në ora: 09:09
Marina Vjollca dhe Marget

Pashkët katolike kanë sjellë edhe foton e parë të Marinës me të voglën e saj, Marget.

“Pashkët më të bukura. Gëzuar Pashkët”, ka shkruar moderatorja krah fotos ku shihet me vajzën në krahë e qeshur.

Ajo që bie tjetër në sy janë format fizike të Marinës, e cila duket po aq elegante si më parë, duke lënë pas momentin kur ishte me barkun e rrumbullakosur.

Fotot e Marinës me Marget apo të Getoarit me të janë shumë të rralla, ndaj dhe ky moment nuk kaloi pa u vënë re.

Në një intervistë në “Ëndërrtjerrësit”, Luana ka treguar se Marget i ngjason goxha asaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat