A je akoma me Sarën, PM habit me përgjigjen!

Mediale Vip

A je akoma me Sarën, PM habit me përgjigjen!

Më: 18 prill 2022 Në ora: 22:38
Sarah dhe Dj PM

Sarah dhe Pm janë një ndër çiftet që dolën nga shtëpia e BB VIP, ndonse kanë qenë më të tërhequr se të tjerët.

Pajtimi dhe Sarah nuk janë shumë aktivë me njëri tjetrin ose të paktën kështu duken.

PM ka qenë i ftuar ne “Barber shok”, ku është pyetur për marrëdhënien e tij me Sarën dhe jo vetëm.

“Po, normal që jam”- ka thënë ai, por më tej ka treguar se nuk është në planet e tyre dasma. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat