Romeo i thotë të gjitha: Nga dashuria, debati me Einxhel deri te pjesëmarrja në BBV 2

Mediale Vip

Romeo i thotë të gjitha: Nga dashuria, debati me Einxhel deri te pjesëmarrja në BBV 2

Më: 28 prill 2022 Në ora: 09:12
Romeo dhe Donaldi

Romeo Veshaj, në një intervistë që ka dhënë së fundmi, ka zbuluar se është ndarë nga vajza e Niko Peleshit, Aleksia. Në fakt, thashethemet qarkullonin prej kohësh por asnjëri prej tyre nuk konfirmoi asgjë. I pyetur nëse është nëse është single, ai tha po.

“Unë po, Donaldi nuk e di”, tha Romeo duke hedhur më shumë dyshime mbi raportin e ish banorit të Big Brother VIP me Bora Zemanin. Në lidhje me thashethemet se Zemani do të jetë e ftuar në emisionin e tyre, ai tha: “Këto nuk më takojnë mua si punë. Mos më bëj të flas”.

I ngacmuar në lidhje me dramat, Romeo tha: “Unë jo po Donaldi ka drama”. Ndërkaq, ai komentoi gjithashtu dhe përplasjen me Einxhel Shkirën lidhur me punën. Shkira i akuzoi vëllezërit se nuk e kanë paguar kur ajo punonte për ta. Romeo tha se nuk janë përballur pas daljes nga BBV.

Por a do të hynte Romeo në Big Brother VIP 2? “Po u futa e fitoj”, tha me humori aktori ndërsa shtoi: “Do të thonë ia dhanë sepse nuk ia dhanë Donaldi. Bëj shaka, por nuk do të futesha sepse e njoh veten time. Më trembin pak këto hapësirat e mbyllura.“.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat