Fifi e paralajmëroi për padi, reagon për herë të parë Donaldi

Mediale Vip

Fifi e paralajmëroi për padi, reagon për herë të parë Donaldi

Më: 30 prill 2022 Në ora: 17:34
Donald Veshaj

Mbrëmë nisi programi më i ri i Donaldit dhe Romeos.

Aty mbi 15 herë u përmend në dy orë e gjysmë Bora Zemani. Por në një sekuencë brenda shtëpisë, Donaldi ka ironizuar edhe me Fifin duke kujtuar vendin ku ajo ka rënë në gjendje të fikëti. Aty ai hodhi lule.

Në lidhje live në Instagram pak minuta pas përfundimit të emisionit, këngëtarja ka paralajmëruar padi.

E këtij paralajmërimi iu përgjigj edhe Donaldi, veçse me Fifin prezente duke lënë të kuptohet se nuk kishte asgjë serioze në këto zhvillime të fundit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat