Rikthehen DJ Blunt dhe Real 1, publikojnë projektin e ri

Mediale Vip

Rikthehen DJ Blunt dhe Real 1, publikojnë projektin e ri

Më: 6 maj 2022 Në ora: 20:59
DJ Blunt dhe Real 1

Dyshja e njohur DJ Blunt dhe Real 1 janë rikthyer me një projekt të ri muzikor.

“Kryefortë” mban titullin kënga e tyre më e re, e cila është ritmike e zhanrit hip-hop.

Muzika është realizuar nga Florent Boshnjaku, gjersa për vargjet e tekstit janë kujdesur vet dyshja Blunt dhe Real 1.

Kënga është vizualizuar edhe me një klip me atmosferë verore, i cili është pritur mirë nga fansat e dyshes.

Ana vizuale i është besuar produksionit Smart Motion Films.

Blunt dhe Real 1 vite më parë kishin vendosur ta ndërronin emrin e tyre artistik ‘Shaolin Gang’, por që tashmë duket se kanë vendosur të rikthehen sërish me emrat e tyre të vjetër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat