Publikohet kënga e re nga Ana Kabashi

Mediale Vip

Publikohet kënga e re nga Ana Kabashi

Më: 7 maj 2022 Në ora: 17:55
Ana Kabashi

Edhe këngëtarja Ana Kabashi ka lansuar sot këngën e saj të re.

Projekti muzikor titullohet “Për dashni” dhe është i kompletuar edhe me videoklip.

Për tekstin e këngës është përkujdesur rep-artisti Elinel, ndërsa për vijën melodike Ana.

Këngën të plotë mund ta gjeni në kanalin zyrtar të Youtubes. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat