Shkumbin Ismaili publikon këngën “Mos dëgjo fjalët e botës”

Mediale Vip

Shkumbin Ismaili publikon këngën “Mos dëgjo fjalët e botës”

Më: 8 maj 2022 Në ora: 18:36
Shkumbin Ismaili

“Mos dëgjo fjalët e botës” është titulli i këngës më të re të Shkumbin Ismailit që vjen e kompletuar nga ana vizuale.

Projekti i ri ka ardhur me muzikë të vet këngëtarit dhe me tekst të shkruar nga Artan Gjozi.

Incizimi është bërë nga Online Music Records, ndërsa për masterizimin e është kujdesur Simon Duggal.

Për anën vizuale është angazhuar Max Production që e ka bërë xhirimin e videoklipit.

Shkumbini i qëndron besnik stilit të tij muzikor që padyshim se do të pëlqehet nga fansat e muzikës së tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat