Britney Spears poston sërish fotografi nudo

Mediale Vip

Britney Spears poston sërish fotografi nudo

Më: 10 maj 2022 Në ora: 12:34
Britney

Britney Spears po e shfaq më shumë trupin e saj në rrjetet sociale.

Argëtuesja 40-vjeçare dje zgjodhi llogarinë e saj në Instagram për të shpërndarë postime të shumta në të cilat ajo ishte fotografuar tërësisht me “kostumin e saj të ditëlindjes”.

“Fotoja nga hera e fundit që isha në Meksikë PARA se ta kisha beben brenda meje… pse dreqin dukem 10 vjet më e re kur jam në pushime???”, shkroi Britney në fotot e saj.

Në postimin e saj të dytë ajo zbuloi se për shkrepjen e fotografive kishte përdorur një shkop selfie.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat