Beatrix flet për peshën, ky është premtimi i saj

Mediale Vip

Beatrix flet për peshën, ky është premtimi i saj

Më: 12 maj 2022 Në ora: 23:06
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja, Beatrix Ramosaj është mjaft aktive në rrjete sociale.

Nga aty Beatrix ndan përditshmërinë e saj me fansat.

Së fundmi përmes një InstaStory, Trixa ka treguar për ushqimin që ha dhe ka treguar se ditëve në vijim do humb edhe disa kilogramë.

Image

 

“Ja pra, njeri i shëndetshëm, po lulëzoj, 58 kile qysh?, 55 së shpejti”, ishte mbishkrimi i këngëtares.

Ndryshe Beatrix është mjaft aktive edhe me publikimin e këngëve të reja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat