Ermal Fejzullahu tregon si u bullizua për mbipeshë

Mediale Vip

Ermal Fejzullahu tregon si u bullizua për mbipeshë

Më: 16 maj 2022 Në ora: 16:28
Ermal Fejzullahu

I ftuari i radhës në emisionin “Barber Shok”, ka qenë këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu.

Këngëtari i shumë hiteve në estradë, ka rrëfyer për rritjen e tij profesionale si dhe sfidat që e kanë përcjell gjatë jetës.

Me gjithë dashurinë që ka ndaj basketbollit, Fejzullahu tha se vet është marrë shumë pak me sport dhe shkas për këtë ka qenë edhe mbipesha.

I pyetur nga moderatori Fis Juniku se nëse është bullizuar gjatë jetës, Ermali e pohoi një gjë të tillë duke thënë se është përballur me një fenomen të tillë gjatë jetës.

“Ka shumë njerëz që i njoh, të cilët bullizmi ka lënë shumë me komplesek, sepse këtu fatekqëssiht nganjëherë s’mund të kesh edhe lirinë e të shprehurit sepse të gjykojnë, por nuk është mirë t’i bullizosh njerëzit sepse shumë njerëz në krejt botën që kanë ngelur kështu si unë trashulluq, kam vlerat e mia, kam artin tim, talentin tim që dikush tjetër ndoshta s’e ka. Nuk bën t’i gjykosh njerëzit në pamje shtoi ai”, theksoi Fejzullahu.

Këngëtari i hitit “Goca nga Tirana” tha se mesazhi që do t;i jepte çdokujt që po përballet me bullizëm, do të ishte thjeshtë “Mos ta ndjen”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat