Rikthehet në youtube super balada “Pritmëni familja ime” nga Magrib Muqiqi

Mediale Vip

Rikthehet në youtube super balada “Pritmëni familja ime” nga Magrib Muqiqi

Më: 16 maj 2022 Në ora: 21:24
Magrib Muqiqi

Projekti më i ri muzikor ardhur nga artisti Magrib Muqiqi me titull " Pritmeni familja ime" kishte mjaft pëlqime nga audienca.

Edhe klipi ishte përshtatur mjaft mirë me temën mjaft të qëlluar të këngës.

Por në kanalin ku në fillim ishte lansuar është hequr por fatmirësisht tashmë e gjeni sërish në kanalin youtube shpërndarë nga Produksioni Arboni.

Shihet sërisht që kënga po pëlqehet e ka nisur të marrë klikime reale e ju mund ta dëgjoni e ta shihni klipin në linkun më poshtë.BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat