Amber Heard kërcënohet me vdekje nga fansat e Johnny Depp

Mediale Vip

Amber Heard kërcënohet me vdekje nga fansat e Johnny Depp

Më: 17 maj 2022 Në ora: 17:27
Amber Heard

Amber Heard thotë se merr mesazhe kërcënuese çdo ditë nga fansat e ish bashkëshortit të saj, Johnny Depp. Aktorja pretendon se kërcënimet në internet nisën kur doli në media me historinë e saj për dhunë në familje.

Depp shkoi në gjykatë për artikullin e Heart në Washington Post të vitit 2018, në të cilin thotë se është e mbijetuar e dhunës në familje.

Ajo nuk ia përmendi emrin, por ishe e qartë se i referohej yllit të Hollivudit.

Aktori thotë se për këtë shkak ka munguar në rolet filmike dhe kërkon dëmshpërblim.

Ai mohon akuzat për sulme ndaj Heard dhe deklaron se ajo ka abuzuar gjatë martesës e cila zgjati nga 2015 deri në 2017.

Kujtojmë që procesi gjyqësor ka nisur m 11 prill dhe pritet të zgjasë disa javë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat