Kënga "Larg meje" nga Kristo Thano pëlqehet e këndohet nga të gjithë

Mediale Vip

Kënga "Larg meje" nga Kristo Thano pëlqehet e këndohet nga të gjithë

Më: 17 maj 2022 Në ora: 21:03
Foto ilustrim

Pas suksesit të këngës "Nuk po e sheh" talenti i muzikës shqiptare Kristo Thano na dhuron një super projekt të ri. Quhet " Larg meje" kënga që ka ardhur vetëm në versionin audio-video por që teksti dhe melodia i ka bërë për vetë të gjithë.

Nëse do ta dëgjoni vetëm një herë dëshira për ta kënduar e mësuar tekstin do të jetë sa hap e mbyll sytë.

Ashtu si edhe vetë Kristo ka shkruar në instagramin e tij ky ka qenë një projekt që e ka shkruar me shumë dëshirë e tashmë po shijon frytet e tij.

Çfarë prisni ende se keni klikuar e dëgjuar këtë këngë që vërtetë të relakson!.BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat