Chris Brown e uroi kështu Rihanna-n pasi mësoi se ajo u bë nënë

Mediale Vip

Chris Brown e uroi kështu Rihanna-n pasi mësoi se ajo u bë nënë

Më: 20 maj 2022 Në ora: 15:21
Chris Brown, Rihanna

Chris Brown e ka uruar publikisht ish të dashurën e tij, Rihanna dhe partnerin e saj A$AP Rocky pasi lajmi se janë bërë prindër u publikua dje.

Vetëm pak minuta pasi u bë i ditur lajmi se RiRi dhe A$AP kishin mirëpritur në këtë botë djalin e tyre, Broën bëri një postim në Instagram Story, duke shkruar “Urime”, të shoqëruar me emoji me duar lutjeje, një zemër dhe emoji të një gruaje shtatzënë. Edhe pse ai nuk e përmendi specifikisht Rihannën, ishte shumë e qartë se kujt i referohej.

Chris dhe Rihanna ishin të lidhur nga viti 2007 deri në vitin 2009 dhe lidhja përfundoi pasi ai e dhunoi këngëtaren gjatë një debati në shkurt të vitit 2009.

Rihanna foli me Oprah rreth marrëdhënien e saj me Chris në vitin 2012, duke thënë se ata po punonin për miqësinë e tyre. Ata u rikthyen për pak kohë nga viti 2012 deri në 2013. Por nuk i kemi parë më bashkë as si miq që atëherë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat