Donaldi këndon me ndryshim teksti këngën e Semit që ia dedikoi tradhtisë së tij ndaj Borës

Mediale Vip

Donaldi këndon me ndryshim teksti këngën e Semit që ia dedikoi tradhtisë së tij ndaj Borës

Më: 20 maj 2022 Në ora: 23:35
Donald, Semi dhe Bora

Këngëtarja Semi Jaupaj, ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Më lër të flas”.

Ajo ka treguar se si jeta e saj private por edhe ajo profesionale, kanë ndryshuar drastikisht që pas përfundimit të Big Brother VIP.

Japuaj bëri të ditur se i ka ndrequr raportet me Donaldin dhe ishte ajo që i shkroi e para pas përfundimit të spektaklit.

Ndërkohë, në një moment dyshja filluan të interpretojnë së bashku këngës “Mos u kthe” të Semit me një ndryshim teksti.

Kënga në kohën kur u publikua ka qenë si një dedikim i Borës ndaj Donaldit, për shkak të lidhjes që ai krijoi brenda shtëpisë me këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Donaldi pas daljes nga Big Brother VIP ka treguar se është shumë i penduar dhe se po mundohet ta rikthejë Borën, e një gjë të tillë e bëri qartë të ditur edhe gjatë interpretimit të këngës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat