Rovena Stefa: Më gjeni një burrë në Kosovë dhe nuk iki nga këtu

Mediale Vip

Rovena Stefa: Më gjeni një burrë në Kosovë dhe nuk iki nga këtu

Më: 21 maj 2022 Në ora: 11:43
Rovena Stefa 

Rovena Stefa është njëra nga artistet më të dashura shqiptare që ka fituar zemrat e publikut që në fillimet e karrierës

E njëjta së fundmi ka qenë e ftuar në “Libero” ku mes tjerash ka folur edhe për lidhjen që ka me Kosovën.

“Kam gjetur një dashuri aq të madhe te populli im në Kosovë, jam ndjerë vërtetë në shtëpinë time këtu”, u shpreh ajo.

“Ma gjeni një burrë këtu dhe nuk iki fare pastaj”, ka thënë më tej duke qeshur artistja e mirënjohur.

Autorja e hitit “Burrë të martuar dashurova” po vazhdon të jetë mjaft aktive në muzikë e projekte të reja.

Stefa po ashtu është e pranishme edhe nëpër mbrëmje të ndryshme përreth trojeve shqiptare.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat