Dafina Zeqiri i bën dhuratë të veçantë të dashurit disa muaj para ditëlindjes

Mediale Vip

Dafina Zeqiri i bën dhuratë të veçantë të dashurit disa muaj para ditëlindjes

Më: 22 maj 2022 Në ora: 00:24
Dafina Zeqiri

Këngëtarja, Dafina Zeqiri tash e një kohë të gjatë është duke shijuar romancën e saj me Dj Geek.

Çifti shpesh herë ndajnë imazhe të ndryshme në rrjete sociale.

E Dafina së fundmi i ka bërë një dhuratë të veçantë të dashurit të saj Dj Geek me rastin e ditëlindjes.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DJ GEEK (@djgeek)

Edhe pse Dj Geek ka ditëlindjen me 10 shtator këngëtarja ia ka bërë dhuratën tani.

“Dhuratë shumë herët për ditëlindje nga gruaja”, ishte mbishkrimi i Dj Geek.

Ndryshe Dafina para disa muajsh i ka kushtuar edhe këngë Dj Geek.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat