“Më mirë vras veten”/ Atdheu i Përputhen bën deklaratën e papritur

Mediale Vip

“Më mirë vras veten”/ Atdheu i Përputhen bën deklaratën e papritur

Më: 22 maj 2022 Në ora: 06:42
Ish-konkurrenti i ‘Për’puthen’ Atdhe Xharavin

Ish-konkurrenti i ‘Për’puthen’ Atdhe Xharavina është i njohur për deklaratat e tij të forta nëpër rrjetet sociale.

I ftuar së fundmi në ‘FitStation’ Atdheu ka zbuluar për publikun nëse do e falte ndonjëherë tradhëtinë në emër të dashurisë.

 Ai u shpreh se më parë do të vriste veten sesa të kthehej tek personi që e ka tradhëtuar. Sipas tij nuk ka arsye pasi personi do e bëjë sërish atë veprim.

Moderatorja: Ke publikuar një status që përpara dashurisë jemi të vegjël, a do e falje tradhtinë në emër të saj?

Atdheu: Më parë vras veten, nuk kthehem te ai person që më ka tradhtuar. S’ka arsye pse ta fal, se nëse e fal ka për ta bërë sërish, njoh shumë persona që kanë bërë prapë.

Rikujtojmë se ish-konkurrenti ka sqaruar statuset e dyshimta në rrjetet sociale, të cilët ndjekësit i konsideruan si thumbim ndaj “ribashkimit” të Bora Zemanit dhe Donald Veshajt.

Atdheu publikoi në Instastory disa foto në të cilat edhe pse nuk përmend emra, nga ndjekësit është interpretuar si një ironi ndaj ribashkimit të ish-çiftit. Kraha tyre ai shkroi: “Dikur nga fundi më tha njeri i vogël. Por para dashurisë jemi të vegjël të gjithë”- shoqëruar me disa emoji duke qeshur.

Më pas ai sqaroi statuset duke konfirmuar se shkrimet e tij nuk kanë lidhje fare me Bora Zemanin.

“Bëhet nami dhe e marrin për persona të tjerë. Po tash unë jam në lidhje unë me dikë tjetër, prandaj e vura një story tjetër shumë më përpara me një bold dhe mua më ka shku mesazhi aty ku dua unë s’më plas fare se çfarë shkruajnë të tjerët. Është Instagrami im, bëj ca të dua. Mesazhi im ka shkuar ku unë kam dashur. S’ka të bëjë fare me Bora Zemanin”– tha ai në “Abc News.”

Sa i përket lajmeve për ribashkimin e dyshes Bora-Donald, Atdheu tha se iu uron suksese, ndërsa shtoi se Beatrix është viktima.

 “I dëshiroj shumë suksese. E kam parashikuar që do të ndodhë, më ka ardhur shumë mirë që po ndodh kjo. Dhe nëse janë bashkuar, më vjen shumë mirë. E kam ditur që Beatrix është viktima”– tha ish-konkurrenti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat