“Semi më ka pëlqyer gjithmonë, kurse Beatrix…”/ Kë zgjedh Anxhela Peristeri mes dy këngëtareve?

Mediale Vip

“Semi më ka pëlqyer gjithmonë, kurse Beatrix…”/ Kë zgjedh Anxhela Peristeri mes dy këngëtareve?

Më: 22 maj 2022 Në ora: 09:16
Anxhela, Semi dhe Beatrix

Edhe pse thotë se i vlerëson shumë të dyja Anxhela Peristeri nuk ngurron të zgjedhë njërën mes Beatrix Ramosajt dhe Semi Jaupajt.

Artistja shprehet se në këtë moment do zgjidhte të dëgjonte më shumë këtë të fundit duke u shprehur se meriton një karrierë shumë më të madhe.

“Më ka pëlqyer gjithmonë Semi Jaupaj, një zë shumë i mirë që meriton të bëjë një karrierë shumë më të madhe. Trixa është një tjetër bukuri e rrallë që këndon. Ka shkëlqyer në “Your face sounds familiar” atëherë. Janë dy këngëtare që janë të dyja shumë të mira, por në momentin që jemi do më pëlqente të zgjedhja Semin”– u shpreh ajo në një intervistë për “Mirage”.

Por, përveç dy këngëtareve ajo u vendos edhe përballë shumë të tjerëve. Ja zgjedhjet e saj:

Tayna apo Melinda?

Tayna më ka pëlqyer që ditën e parë, Melinda së fundmi më pëlqen pa masë.

Mozzik apo Majk?

M në katror.

Elvana Gjata apo Dafina Zeqiri?

Në shijet e mia është më shumë Elvana.

Xhensila Myrtezaj apo Samanta?

Samanta.

Kida apo Dhurata?

Kida më pëlqen shumë.

Fifi apo Ronela Hajati?

Fifi kur jam e dashuruar dhe dua të dëgjoj balada, Ronela kur dua të dal dhe të harboj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat