U tha se Donaldi u aksidentua, ja si qëndron e vërteta rreth aksidentit me motor

Mediale Vip

U tha se Donaldi u aksidentua, ja si qëndron e vërteta rreth aksidentit me motor

Më: 22 maj 2022 Në ora: 13:59
Donaldi dhe Romeo

Vetëm dy ditë më parë Donaldi ishte sërish kryetemë e mediave rozë.

E kësaj radhe u përfol për një aksident me motor.

Madje ishin fotografi të cilat u shpërndanë teksa shihej Romeo Veshaj pranë një motori dhe autoambulance, ku thuhej se vëllai i tij binjak, Donaldi kishte bërë aksident me motor.

Por, burime të “AfterParty.al” kanë bërë me dije se i aksidentuari me motor mësohet të ketë qenë Mario, vëllai i vogël i binjakëve Romeo dhe Donald.

Ndërsa, ende nuk ka asnjë informacion mbi gjendjen e tij shëndetësore apo ndonjë reagim nga vëllezërit në rrjete sociale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat