“Tu luta mos bëj gabime”, Donaldi interpreton tërë emocion këngën e Semit

Mediale Vip

“Tu luta mos bëj gabime”, Donaldi interpreton tërë emocion këngën e Semit

Më: 23 maj 2022 Në ora: 22:13
Donaldi

Aktori Donald Veshaj ka habitur të gjithë fansat e tij me disa video të publikuara në rrjetin social instagram.

Në storyt e shpërndara ai shihet teksa këndon këngën e fundit të Semit “Ani”, këngë kjo e aluduar si dedikim ndaj historisë së tij me Borën.

Teksa këndon disa vargje me fjalë paksa “thumbuese”, Donaldi i ka bërë tag edhe Semit, me të cilën tanimë mban raporte shumë të mira.

Pas daljes nga Big Brother pati një krisje mes tyre, për shkak të lidhjes së tij me Beatrix.

Mesa duket tanimë raportet jo vetëm me Semin, por edhe me Borën janë rregulluar, teksa në rrjete zien lajmi se ato po kalojnë pushimet së bashku. 

 
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat