Enca “qan hallet” me ndjekëset: Vetëm vajzat me c*ca të mëdha e dinë pse…

Mediale Vip

Enca “qan hallet” me ndjekëset: Vetëm vajzat me c*ca të mëdha e dinë pse…

Më: 25 maj 2022 Në ora: 14:32
Enca

Këngëtarja Enca Haxhia njihet tashmë për pozat provokuese në rrjetet sociale duke surprizuar shpesh ndjekësit e saj me foto nga pushimet.

Së fundmi ajo ka publikuar në Instastory një video, ku shfaqet e veshur me bikini ngjyrë rozë. Ajo që bie në sy është fakti se ka zgjedhur një palë bikini në numër të vogël, duke nxjerrë kështu në pah gjoksin.

Në një tjetër postim në Instastory ajo ka ndarë me ndjekësit një tjetër video ku në fokus kësaj here janë reçipetat e këngëtares, ose më saktë mënyra se si i ka veshur.

Image
Enca

“Vajzat me c*ca të mëdha e dinë pse nuk mund t’i lidh dot në qafë”– shkruan Enca.

Këngëtarja numëron mijëra fansa nga e gjithë bota me të cilët nuk ngurron të ndajë edhe detaje për jetën e saj private. Pak javë më parë Enca zbuloi kushtin që duhet të plotësojë i dashuri ose burri i saj i ardhshëm që të jetë krah saj.

Në një postim në Instastory Enca shkroi:

Image
Enca

“Seriozisht i dashuri/bashkëshorti im i të ardhmes duhet të më gatuajë përditë gjëra të mira…ose do më duhet t’ia kërkoj dikujt tjetër”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat