“Pak dashni ama ama”/ Çfarë po përgatit modelja seksi

Mediale Vip

“Pak dashni ama ama”/ Çfarë po përgatit modelja seksi

Më: 25 maj 2022 Në ora: 14:34
Kejvina Kthella

Dy artistët e njohur shqiptarë, Majk Kaveli dhe Bardhyl Idrizi, ose thjesht Bardhi kanë bashkuar forcat dhe do të sjellin projektin e ri muzikor.

Këtë lajm e ka bërë vetë të ditur dyshja duke postuar në instastory, prapaskenat e videoklipit. Ajo çfarë ra në sy ishte prezenca e modeles seksi, Kejvina Kthella.

Ajo do të jetë protagoniste në klipin e këngëtarëve. Modelja nga ana tjetër ka postuar në profilin e saj në Instagram disa foto provokuese mbi shtrat, shkëputur nga xhirimet e klipit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KEJVINA (@kejvina_kthella)

“Pak dashni ama ama,”- shkruan Kthella krahas postimit.

Me prezencën e Kejvinës dhe temperaturave të nxehta të verës, pritet që kënga të jetë ritmike.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat