Një tjetër shqiptar i famshëm mes yjeve në Festivalin e Kanës

Mediale Vip

Një tjetër shqiptar i famshëm mes yjeve në Festivalin e Kanës

Më: 25 maj 2022 Në ora: 18:58
Mr. Rex

Jo vetëm veshi emra të njohur aty por shkëlqeu dhe vetë. Ky është dizenjatori me plot stil Mr. Rex i cili ka rënë në sy si një zotëri i vërtetë e me plot me stil.

Shqiptari i botës së modës ishte në Festivalin e Kanës ku ka shkëlqyer në tapetin e kuq.

Ndërsa mediat shqiptare dhe ato të huaja flasin për ta ne zbulojmë se në këtë event ai ishte kujdesur edhe për veshjen e artistit të njohur iranian Pooyan Mokhtari.

E ne i urojmë shumë suksese dizanjerit shqiptar e duam.ta shohim lart e më lart.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat