Flaka Krelani pozon pranë reperit me famë botërore

Mediale Vip

Flaka Krelani pozon pranë reperit me famë botërore

Më: 25 maj 2022 Në ora: 19:13
Flaka Krelani

Këngëtarja e njohur Flaka Krelani ka kohë që nuk është aktive në muzikë.

Mirëpo ajo po u qëndron afër fansave me postime në rrjete sociale.

E sot në rrjetin social Instagram ajo ndau me fansat një imazh së bashku me reperin e njohur, Jim Jones.

“Më thanë se dhimbja të tregon vetëm ku je duke shkuar. Duhet të qeshësh, pastaj kjo të tregon se ku ke qenë!” – Jim Jones! “, ishte mbishkrimi i këngëtares.

Ndryshe Flaka tash e sa kohë po jeton në Amerikë.  

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat