Fero publikon këngën e re

Mediale Vip

Fero publikon këngën e re

Më: 25 maj 2022 Në ora: 19:14
Fero

Rep artisti Feronit Shabani, i njohur si Fero, sot ka lansuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “GTA” dhe për tekstin e këngës është përkujdesur vet reperi.

Ndërsa kjo këngë është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Projekti është publikuar në Youtube dhe platforma të tjera digjitale.

Ndryshe reperi këtë kohë ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të “disseve” që kishe shkëmbyer me reperin tjetër kosovar që jeton dhe vepron në SHBA, Unikkatil.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat