Vjen lajmi i shumëpritur për fansat e Ed Sheeran

Mediale Vip

Vjen lajmi i shumëpritur për fansat e Ed Sheeran

Më: 25 maj 2022 Në ora: 23:21
Ed Sheeran

Ed Sheeran do të publikojë dy këngë të premten.

Tekstin e këtyre këngëve i ka shkruar enkas për filmin “Yesterday” të vitit 2019, në të cilin ka luajtur një rol.

Këngët titullohen Penguins dhe One Life, ku në rrjetin social Twitter I ka publikuar disa pjesë të shkurta.

Këto këngë janë pjesë e albumit të tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat