Rina vjen me këngë të re, kësaj radhe bashkë më të dashurinë

Mediale Vip

Rina vjen me këngë të re, kësaj radhe bashkë më të dashurinë

Më: 25 maj 2022 Në ora: 23:59
Rina me të dashurin

Këngëtarja Rina Balaj ka paralajmëruar këngë të re.

Ajo ka bërë të ditur se kënga do të jetë në bashkëpunim me të dashurin e saj, Sinboy.

Kjo këngë do të titullohet “Si ti” dhe do publikohet me datë 31 të këtij muaji.

Rina ka publikuar këngën e saj të fundit rreth një muaji më parë.

https://www.instagram.com/isyourgirlrina/?utm_source=ig_embed&ig_rid=2fbc4464-469f-4d25-9ae1-d7453b2a6970

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat