Beniada publikon imazhe nga pushimet, shfaqet tërheqëse

Mediale Vip

Beniada publikon imazhe nga pushimet, shfaqet tërheqëse

Më: 27 maj 2022 Në ora: 11:19
Beniada Nishani

Modelja, Beniada Nishani vazhdon të jetë mjaft aktive me postime në rrjete sociale.

Në këtë postime modelja ndan përditshmërinë e saj me miqtë dhe fansat.

Së fundmi Beniada duket se po shijon disa ditë të mira pushimi.

Image
Beniada Nishani

Ajo sot në rrjetin social Instagram ndau disa imazhe atraktive nga plazhi, ku shfaqte linjat e saja trupore.

Ndryshe Beniada u bë e famshme nga pjesëmarrja e saj në “BBV”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat