Bleonah shqiptarja në Suedi ka lansuar hitin e ri

Mediale Vip

Bleonah shqiptarja në Suedi ka lansuar hitin e ri

Më: 27 maj 2022 Në ora: 14:39
Foto ilustrim

Quhet "Do better" projekti më i ri muzikor i yllit shqiptar në Suedi Bleonah.

Mësojmë se kënga është punuar nga Rika Music Group, ndërsa teksti nga Bleonah dhe Cecilia Hammarberg & Isak Mutén e ka ardhur edhe këtë herë në gjuhën angleze.

Kënga ka vetëm audio dhe po dëgjohet shumë sidomos në radiot e njohura.

Kujtojmë se zëri i Bleonah ka qenë shpesh herë në top listat e huaja dhe kjo këngë synon të kapë kreun e këngëve më të mira. Nëse ende se keni dëgjuar ne jua sjellim linkun më poshtë.BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat