Donaldi flet për herë të parë për ndarjen nga Beatrix dhe spjegon pse ndodhi?

Mediale Vip

Donaldi flet për herë të parë për ndarjen nga Beatrix dhe spjegon pse ndodhi?

Më: 30 maj 2022 Në ora: 06:50
Donaldi, Beatrix

Çifti Donald Veshaj-Beatrix Ramosaj ishte kryelajmi rozë i këtij viti. Ata krijuan një lidhje në BBV, por që u shua shpejt.

Aktori Veshaj ka folur për herë të parë për ndarjen nga këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Më lër të flas”, kur u pyet se pse erdhi ndarja e fundit, Donaldi u përgjigj shkurt duke thënë: “Nuk ngjitëm”.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj nuk ka bërë ende një reagim për këtë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat