Beatrix Ramosaj tregon nëse janë dedikim këngët e fundit

Mediale Vip

Beatrix Ramosaj tregon nëse janë dedikim këngët e fundit

Më: 21 qershor 2022 Në ora: 15:53
Beatrix Ramosaj

Artistja, Beatrix Ramosaj mbetet njëra nga emrat më të komentuar në shoubizin shqiptarë, për shkak të bujës së madhe që shkaktoi lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj.

Lidhja që filloi në spektaklin “BBV”, përfundoi gjithashtu bashkë me spektaklin.

Pas ndarjes, Trixa u fokusua në aspektin profesional ku publikoj disa këngë, ku sipas publikut ato ishin dedikim për aktorin.

E së fundmi, vet këngëtarja në një video-live tregoj se këngët nuk janë dedikim dhe janë shkruar më herët.

“Masi më erdh rasti, këto dy këngët e fundit që janë publiku janë të shkruar më herët, për çka duhet me dhënë shpjegimi, po i jepi ju shpjegimet, kur është fjala për ato që i kam shkruar vet flasim bashkë, kënga “Më shumë se duhet” ka pas më qenë për një artist tjetër, ndaloni, përderisa nuk është emri im në tekstin e këngës nuk është dedikim”, është shprehur Beatrix. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat