A e ka problem që është dashuruar me një mashkull që ka 2 fëmijë? Armina flet hapur

Mediale Vip

A e ka problem që është dashuruar me një mashkull që ka 2 fëmijë? Armina flet hapur

Më: 23 qershor 2022 Në ora: 08:41
Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

Mbrëmjen e djeshme në “Goca dhe Gra” është diskutuar tema e lidhjes së vajzave me burra të divorcuar dhe fëmijë dhe anasjelltas.

Moderatorja e emisionit Armina Mevlani u shpreh se dhe ajo ka zgjedhur një burrë me fëmijë dhe këtë nuk  e quan aspak sakrificë sepse e dashuron Shkelzenin.

Pjesë nga diskutimi:

Armina Mevlani: Unë e kam zgjedhur me fëmijë. E kam dashur, se kam as problem dhe as sakrificë fare që ai ka fëmijë.

Rita Petro: E ke nga dashuria këtë gjë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat