Dafina e ironizon publikisht me Taynen: I ra pishmon

Mediale Vip

Dafina e ironizon publikisht me Taynen: I ra pishmon

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 11:08
Dafina Zeqiri

“Bye bye” ishte bashkëpunimi i suksesshëm i Tayna-s dhe Dafinës, që u publikua dy vite më parë. Asokohe, kënga bëri bujë të madhe dhe numëron më shum se 72 milionë klikime në Youtube. Mirëpo, pak kohë më pas, vajzat e famshme prishën raportin që kishin krijuar me njëra-tjetrën.

Ndonëse arsyeja e prishjes së miqësisë nuk dihet, ata nuk kanë kursyer thumbat ndaj njëra-tjetrës në rrjete sociale. Së fundmi, Tayna bëri një veprim që i hodhi benzinë “zjarrit”. Teksa po këndonte këngën në një koncert, Tayna bën një modifikim në vargun: “Kërkush mo veç Tayna e Dafina”.

Tayna e ka ndryshuar paksa tekstin duke e kënduar kështu: “Kërkush mo, veç Tayna e Doruntina”.Lidhur me këtë, Dafina nuk e ka kursyer ironinë. Dafina ka publikuar një foto ku theksonte se Kida, me të cilën sapo ka sjellë një duet, i ka dhuruar një palë syze por më pas është penduar.

Kjo duket si një thumb i drejtpërdrejtë ndaj Taynës pasi krisja e miqësisë erdhi pasi sollën duetin “By Bye”.

Image
Dafina
Image
Dafina

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat