Capital T javën e ardhshme sjell këngën e re

Mediale Vip

Capital T javën e ardhshme sjell këngën e re

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 17:57
Capital T

Capital T i ka njoftuar fansat e tij se është në përgatitje të një realizimi të ri muzikor.

Përmes një postimi në Instagram, Trim Ademi ka treguar se së shpejti do të vijë me këngë të re që pritet të kompletohet me videoklip.

“Dukat” do të titullohet projekti i ri muzikor, i cili do të lansohet më ditën e mërkurë (29 qershor).

Ai e ka shpërndarë një fotografi të shoqëruar me përshkrimin: “‘Dukat’, 29 qershor, në të gjitha platformat”.

Dueti me Alban Skënderajn, “Një natë”, është një prej projekteve më të fundit të Capital T që u publikua me videoklip para afro një muaji dhe numëron rreth 4.5 milionë shikime në YouTube.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat