Gili dhe Daim Lala publikojnë hitin "Leku"

Mediale Vip

Gili dhe Daim Lala publikojnë hitin "Leku"

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 15:39
Gili dhe Daim Lala

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Gili, sot lansoi një këngë të re plotë ritëm, freski dhe diçka më ndryshe deri tani.

Hit dueti "Leku", me tekst e muzikë të Ilir Beranit, e orkestrim të Ardian Kastratit, është realizuar me videoklip dhe vjen me këngëtarin Daim Lala.

Videoklipi i cili do ti befasojë të gjithë gjendet në youtube kanalin e produksionit "Xixa music".
 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat