Veprimi i fanses le pa fjalë Getinjon, reperi publikon mesazhet

Mediale Vip

Veprimi i fanses le pa fjalë Getinjon, reperi publikon mesazhet

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 06:32
Getinjo

Fansat shpesh bëjnë veprime nga më të bukurat dhe të çmendurat për personazhet publike që i duan dhe vlerësojnë. Një gjest shumë të veçantë ka bërë së fundmi një fanse e reperit të njohur Getor Aliaj, i njohur nga të gjithë me emrin e artit si Getinjo.

Artisti ka publikuar në Instastory një mesazh që kishte marrë nga një fanse, e cila i kishte shprehur atij dashurinë që ka për të.

Në mesazhin e dërguar në InstaDirect, fansja i kishte treguar atij se ka lindur dy vajzave, njërën prej të cilave e ka quajtur Getinja për shkak të tij.

“Ey, Getinjo! Jam një nga fanset e tua. Je njeriu më i veçantë për mua. Unë kam dy vajza dhe njërës prej tyre ia vendosa emrin Getinja.”- shkruhet në mesazhet e fanses.

Kjo gjë e ka lënë pa fjalë reperin, i cili e ka shoqëruar atë me një emoji të habitur.

Getinjo po vazhdon të jetë mjaft aktiv këtë verë me projekte muzikore dhe koncerte.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat