​Jolie duket e përsosur në edicionin klasik veror

Mediale Vip

​Jolie duket e përsosur në edicionin klasik veror

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 23:14
Angelina Jolie

Angelina Jolie ndodhet aktualisht në Itali për xhirimet e filmit të ri Without Blood, një histori tronditëse e bazuar në romanin me të njëjtin emër të autorit italian Alessandro Baricco.

Gjithsesi, më shumë vëmendje se filmi i ri tërheq çdo paraqitje e saj dhe fotografët ia dolën ta kapnin në një ditë pushimi teksa bënte pazar në Romë me vajzën e saj Sahara. 

Aktorja e famshme zgjodhi për këtë rast pantallona të gjera të bardha të valëvitura dhe një bluzë të hapur me të njëjtën ngjyrë, e cila zbuloi tatuazhet e saj të shumta. 

Ajo gjithashtu mbuloi fytyrën me syze dielli dhe vendosi një çantë të madhe të zezë me tegela Yves Saint-Laurent mbi supe. 

Jolie kishte veshur rrokullisje kafe me thembra të sheshta. Është një model i njohur VLogo i Shën Valentinit.

Ndryshe, Angelina Jolie do të jetë regjisore, skenariste dhe producente e filmit Without Blood, me aktorë Salma Hayek Pinault dhe Demián Bichir.

Filmi bazohet në romanin më të shitur ndërkombëtar të shkrimtarit italian Alessandro Baricco, dhe zhvillohet pas një konflikti të paidentifikuar. Është faturuar si eksplorim i "të vërtetave universale rreth luftës, traumës, kujtesës dhe shërimit".

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat