Nuk përmbahet Sinan Hoxha, shan në mes të koncertit në SHBA

Mediale Vip

Nuk përmbahet Sinan Hoxha, shan në mes të koncertit në SHBA

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 10:23
Sinan Hoxha

Artisti i mirënjohur shqiptar, Sinan Hoxha po vazhdon me pjesëmarrjen e tij në koncerte e mbrëmje muzikore.

E së fundmi ai mori pjesë në një koncert në SHBA.

Përkundër atmosferës, vëmendjen e mori një veprim i Sinanit, i cili u shpërnda nga fansat e u bë viral në rrjete sociale.

Teksa ai po këndonte, këngëtari nuk u përmbajt dhe shajti në mes koncertit.

Këngëtari i njohur Sinan Hoxha është mjaft aktiv në skenën muzikore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat