Nuk do ta besoni! Kjo është shifra marramendëse që Tayna shpenzon për një çantë

Mediale Vip

Nuk do ta besoni! Kjo është shifra marramendëse që Tayna shpenzon për një çantë

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 18:48
Tayna

Ashtu si shumica e vajzave edhe Tayna është e apasionuar pas çantave.

Madje reperja është njëra nga artistet më të paguara të estradës shqiptare prandaj dhe ia lejon vetes blerjet e shtrenjta. 

Tayna njihet edhe për shpenzime të mëdha për veshje e aksesorë dhe këtë e vërteton blerja e saj e fundit.

Image
Çanta e saj nga firma e njohur “Balenciaga”, kushton 1890 euro

Së fundmi, për një veshje ajo ka shpenzuar afro tre mijë euro, ku vetëm çanta e saj nga firma e njohur “Balenciaga”, kushton 1890 euro.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat